Прво Искуство.

Дискусија во 'Канта' започната од Morrena, 17 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Morrena

    Morrena Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 август 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Па.. Ме интересира на Колку Години Сте Имале Односи .??
    јас искрено се двоумам,.. Незнам Што да направам..
    Идам Со еден Дечко Скоро 3 мЕСеции.. Но последниве денови постојано мислам на тоа.
    до сеа не сум имала односи.. Па мОже некој совет незнам што да правам.. :)
     
  2. N.E.87

    N.E.87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    270
    Допаѓања:
    11
  3. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    871
    Допаѓања:
    195
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.