1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прво Искуство.

Дискусија во 'Канта' започната од Morrena, 17 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Morrena

  Morrena Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Па.. Ме интересира на Колку Години Сте Имале Односи .??
  јас искрено се двоумам,.. Незнам Што да направам..
  Идам Со еден Дечко Скоро 3 мЕСеции.. Но последниве денови постојано мислам на тоа.
  до сеа не сум имала односи.. Па мОже некој совет незнам што да правам.. :)
   
 2. N.E.87

  N.E.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  12
 3. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  888
  Допаѓања:
  301
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.