1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Преглед на гинеколог

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-Sweet, 6 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  Ги разгледував внимателно сите теми од -Здравствени проблеми, но тоа што ме интересираше никаде не го прочитав.
  Веќе неколку денови, имам болки на половиот орган.
  Не ме пецка при мокрење, но чувствувам некаква болка.
  Ме боли, ама незнам што е. Сакам да појдам на гинеколог иако досега немам одено, и некако ми е непријатно, а воедно и страв ме фаќа...
  Како изгледа еден обичен преглед колку да ми утврди што ми е, колку чини и дали можам да го решам нештото без да посетам гинеколог?!?!?
  -Болкава ми е чудна и еден куп филмчиња си направив...Страв ми е да не е нешто сериозно :(
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  На Lady-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  Фала femina90, ни на крај памет не ми текна да погледнам во Секс :P :P
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.