Предлог филмови

Дискусија во 'Канта' започната од simona.7, 21 јуни 2013.

 1. simona.7

  simona.7 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  9
  Може ли да ми кажете предлог ваши омилени филмови што сте ги гледале, некој комедии и хорори но некој со понов датум да тепам досада :lol: :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.047
  Допаѓања:
  48.294
  Пол:
  Женски