1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предлог

Дискусија во 'Канта' започната од HuntressGirl, 30 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HuntressGirl

  HuntressGirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Може ли некако да направите подтема како ,,Односи со родители,, и ,,Односи со пријатели,, бидејки мислам дека некои од нас имаат некои проблеми во односитте со пријателите или родителите но незнаат каде да пишат за тоа. Ова се сепак само предлог ако можете да направите ваква тема со име ,,Односи,, би било супер. :)
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.147
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Мислам дека е супер што имаш предлог за нови темо,но јас сепак сметам дека си требала да го постираш прашањето во темата Предлози и идеи за сајтот бидејќи таму се постираат вакви предлози за форумот.Ништо лично,ова е само мое мислење.
   
 3. HuntressGirl

  HuntressGirl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  во ред.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.