Предложете песна

Дискусија во 'Музика' започната од WhiteAngel, 2 ноември 2011.

 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Идејата на темава е да се побара предлог песна за било што. На пример, која песна да ја ставите на роденденското видео, нова песна за вашата плеј листа и сл.
  Еве, мене предложете ми песна за вежбање. Си ја правам плеј листата па вашите предлози не се на одмет. :)

  Ако темава не им се допаѓа на надлежните на форумов си знаат што да и направат.
   
 2. Katherine.Pierce

  Katherine.Pierce Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  55
  На WhiteAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  122
 4. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.033
  Дајте некоја песна за извинување :worried:
   
 5. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.787
  ^
  Во моментов на оваа ми текна:
  http://www.youtube.com/watch?v=6qS9Uqm56E8

  Знаев и некои други, но сега ништо не ми текнува, не ми функционира мозоков како што треба. Не е одморен. :D
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Ми требаат 2/3 песни за пријателство,другарки...по можност странска :)
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Некој :$ ?
   
 8. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  Одма на оваа ми текна :)
  http://www.youtube.com/watch?v=47rQTwOD1ho

  http://www.youtube.com/watch?v=2j91hrghPbg
  http://www.youtube.com/watch?v=trEwDejT ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=xKlYC9MN ... re=related
   
 9. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
 10. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
 11. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  http://www.youtube.com/watch?v=k4xjSzOX6PM поубава амин !
   
  На stefigirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  741
 13. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  122
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Некоја од летниве хитчиња ми треба... Не сум баш запознаена со имињата на песниве... anybody? :wasntme:
   
 15. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.422
  Допаѓања:
  30.188
  Пол:
  Женски
 16. Anisijaf

  Anisijaf Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  15
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.692
  Пол:
  Женски
  хахаххахахахахахахха немам коментар за оваа :D
   
  На Anisijaf му/ѝ се допаѓа ова.
 18. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.238
  Пол:
  Женски
 19. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.253
  Пол:
  Женски
 20. an4ii

  an4ii Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  586
  Допаѓања:
  436
  Пол:
  Женски