1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предложете песна

Дискусија во 'Музика' започната од WhiteAngel, 2 ноември 2011.

 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Идејата на темава е да се побара предлог песна за било што. На пример, која песна да ја ставите на роденденското видео, нова песна за вашата плеј листа и сл.
  Еве, мене предложете ми песна за вежбање. Си ја правам плеј листата па вашите предлози не се на одмет. :)

  Ако темава не им се допаѓа на надлежните на форумов си знаат што да и направат.
   
 2. Katherine.Pierce

  Katherine.Pierce Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  55
  На WhiteAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 3. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  122
 4. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Дајте некоја песна за извинување :worried:
   
 5. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.792
  ^
  Во моментов на оваа ми текна:
  http://www.youtube.com/watch?v=6qS9Uqm56E8

  Знаев и некои други, но сега ништо не ми текнува, не ми функционира мозоков како што треба. Не е одморен. :D
   
  На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Ми требаат 2/3 песни за пријателство,другарки...по можност странска :)
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Некој :$ ?
   
 8. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.414
  Пол:
  Женски
  Одма на оваа ми текна :)
  http://www.youtube.com/watch?v=47rQTwOD1ho

  http://www.youtube.com/watch?v=2j91hrghPbg
  http://www.youtube.com/watch?v=trEwDejT ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=xKlYC9MN ... re=related
   
 9. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.034
 10. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
 11. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  http://www.youtube.com/watch?v=k4xjSzOX6PM поубава амин !
   
  На stefigirl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  759
 13. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Некоја од летниве хитчиња ми треба... Не сум баш запознаена со имињата на песниве... anybody? :wasntme:
   
 15. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  31.355
  Пол:
  Женски
 16. Anisijaf

  Anisijaf Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  15
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.087
  Допаѓања:
  163.422
  Пол:
  Женски
  хахаххахахахахахахха немам коментар за оваа :D
   
  На Anisijaf му/ѝ се допаѓа ова.
 18. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.540
  Допаѓања:
  4.271
  Пол:
  Женски
 19. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
 20. an4ii

  an4ii Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  441
  Пол:
  Женски