1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предности и мани на вонредни студенти

Дискусија во 'Канта' започната од Miss666, 14 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.116
  Допаѓања:
  2.556
  Пол:
  Женски
  Што значи да си вонреден студент? Кои се нивните предности од редовните студенти и дали воопшто имаат предности? Кои се недостатоците да си вонреден студент?

  Овие прашање некое време ми се врткаат низ глава бидејќи сакам да се префрлам догодина од редовен на вонреден студент, па сакам да слушам повеќе мислења од вонредни студенти но и од аспект од редовните студенти. Ме интересира плаќањето, кои документи ми се потребни за да се префрлам вонредно.

  Ако има ваква или сл. тема, канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.915
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.