1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Предрасуди

Дискусија во 'Канта' започната од MitMax, 14 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MitMax

  MitMax Активен член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  158
  Пол:
  Машки
  Дали вие имате предрасуди спрема луѓето? Дали ги поддржувате предрасудите.Пр:машките не се машки ако некогаш се офарбаат,жена не смее да носи деколте тоа ја прави проститутка и некој др работи.:nod:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.363
  Допаѓања:
  63.373
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.