1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Преживеан (Suvivor) - 2012

Дискусија во 'Канта' започната од connie, 16 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  Дечки, отворив нова тема бидејќи гледам за оваа сезона се дискутира на старата тема за "Преживеан 2011."
  Тука можете да оставате критики, пофалби и да коментирате за се во врска со "Преживеан 2012 :)"
   
 2. sanjalica

  sanjalica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  522
  Допаѓања:
  571
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.