Прекари кон дечињата

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 9 јули 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Од милост најчесто слушам, како родителите им даваат некои прекарчиња на своите дечиња.
  Ете, јатрва ми и девер ми малиот го завикаа Минце...
  Некој како овошки ги вика...
  Некој како животинчиња....

  А вие, како ги викате вашите? :)
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.010
  Пол:
  Женски