Прекфалификација во Kочо рацин

Дискусија во 'Барање работа' започната од ubavi4ka, 23 јануари 2012.

 1. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
  дали некој има веке вакво искуство? посетувал ли некој од курсевите таму? искуства..
   
 2. langida

  langida Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  10
  јас исто така сакав да се записам на курс во коцо рацин ама се усте незнам како е.Jас се јавив ми казаа дека се плака 17000ден на три рати и дека се оди два дена во неделата.Sе мислев да одам и се усте не сум отисла
   
 3. langida

  langida Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  10
  сите сто сакаат да се записат на курс за фризерско мозе да се записат од 16.02 тогас има уписи