1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прекфалификација во Kочо рацин

Дискусија во 'Барање работа' започната од ubavi4ka, 23 јануари 2012.

 1. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
  дали некој има веке вакво искуство? посетувал ли некој од курсевите таму? искуства..
   
 2. langida

  langida Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  јас исто така сакав да се записам на курс во коцо рацин ама се усте незнам како е.Jас се јавив ми казаа дека се плака 17000ден на три рати и дека се оди два дена во неделата.Sе мислев да одам и се усте не сум отисла
   
 3. langida

  langida Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  сите сто сакаат да се записат на курс за фризерско мозе да се записат од 16.02 тогас има уписи