Препишување

Дискусија во 'Канта' започната од MotherMonsterI, 14 мај 2012.

 1. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Секогаш пред тестови бараме некои начини како да препишеме ( барем јас- се надевам и вие ) па ајде вие поискусните споделете ги вашите финти со кои никогаш не ве фатиле препишувајки :lol: :lol: 8)
   
 2. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  јас ретко препишувам,ама гледам дека и утре ке треба да препишувам,бидејки ништо незнам.. :)
  хаха има разни финти,сабајле што ке ми текне тоа... :)
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
 4. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Епа сега што да правам побарав немаше здравје канта :lol:
   
 5. macigv

  macigv Активен член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  12
  секој препишувал колку и да знае за сигурност ќе ѕирне некаде. :)
  ова ви го кажувам од искуство :).