Препорака за невролог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од meri11, 6 октомври 2018.

 1. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Дали некој може да препорача добар невролог во Скопје?
  Имам јака главоболка
   
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.753
  Допаѓања:
  145.017
  На meri11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.748
  Допаѓања:
  254.415
  Пол:
  Женски
  ако не ти е далеку Тетово..Даниела Војтикив
  можам број да ти дадам
  ама приватна е
   
 4. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Благодарам многу за препораката!
  Денес бев кај др. Лоди, професионалец во својата професија.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.318
  Пол:
  Женски
  Извини што те цитирам али сакам да прашам нешто
  И мене ме праќат на неврлог па сакам да знам што се прави кај овој доктор?
  И колку чини преглед?
  Можеш да ми пишеш и лп ако не ти се збори тука
  Фала
   
 6. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Ги третира сите невролошки состојби,заболувања. Може да се види на healthgrouper.
  Ќе ви пишам во лп детали.

  Имате забрана за лп. Пишете ми
   
  Последна измена од модератор: 10 октомври 2018
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Starlič

  Starlič Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  1.438
  Допаѓања:
  7.723
  Пол:
  Женски
  И јас би сакала да знам, доколку не ти е проблем пиши ми и мене..
   
 8. Јаневски

  Јаневски Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  899
  Допаѓања:
  1.844
  Пол:
  Машки
  Демерџиев во Систина.
   
 9. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.750
  Допаѓања:
  120.070
  Пол:
  Женски
  И колешката му е одлична .
  Чепреганова. Додуша тие и тимски работат
   
 10. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.630
  Допаѓања:
  24.177
  Пол:
  Женски
  Јас имам пријатно искуство и со др.Марија Гашоска од Систина, иако е млада.
   
 11. ШноличкаМала

  ШноличкаМала Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Dr Dragana Cvetkovska, klinicki centar... Prezadovolna sum.
   
 12. Mrs. Lovett

  Mrs. Lovett Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  3.117
  Пол:
  Женски

  Ако не Ви е проблем, би сакала да ми пишете и на мене. Ви благодарам.
   
 13. Alishan30

  Alishan30 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  3.098
  Допаѓања:
  83.547
  Пол:
  Женски
  Д-р Арбен Таравари во Скопје на клиника
   
 14. sanja1977oh

  sanja1977oh Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Препорака за добар невролог приватен?
   
 15. Heavencanwait

  Heavencanwait Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Оваа др. Лоди не знам дали работи у Македонија или у Холандија со цениве за преглед и снимање, четири пати поскапо од ремедика не знам како е можно тоа али ок секој си одлучува за сопствената ординација.
   
 16. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.409
  Допаѓања:
  48.831
  Пол:
  Женски
  Како се цените?
  Одамна се мислам да си закажам.
   
 17. Heavencanwait

  Heavencanwait Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  2800 за преглед и 5800 за ЕЕГ за главоболка да се одреди каква е. Во ремедика преглед и ЕЕГ 3300 испаѓа вкупно.
   
 18. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Машки
  И мене ме интересира.
   
 19. Madam S

  Madam S Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Дали имате искуство со Др. Новотни и Др. Дамјанев? јас вчера прв пат во животот (имам 29 години) имав епилептичен напад и нив ми ги препорачаа.