1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорака за невролог

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од meri11, 6 октомври 2018.

 1. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Дали некој може да препорача добар невролог во Скопје?
  Имам јака главоболка
   
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  33.573
  Допаѓања:
  265.573
  На meri11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.066
  Допаѓања:
  288.857
  Пол:
  Женски
  ако не ти е далеку Тетово..Даниела Војтикив
  можам број да ти дадам
  ама приватна е
   
 4. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Благодарам многу за препораката!
  Денес бев кај др. Лоди, професионалец во својата професија.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.327
  Допаѓања:
  5.400
  Пол:
  Женски
  Извини што те цитирам али сакам да прашам нешто
  И мене ме праќат на неврлог па сакам да знам што се прави кај овој доктор?
  И колку чини преглед?
  Можеш да ми пишеш и лп ако не ти се збори тука
  Фала
   
 6. meri11

  meri11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Ги третира сите невролошки состојби,заболувања. Може да се види на healthgrouper.
  Ќе ви пишам во лп детали.

  Имате забрана за лп. Пишете ми
   
  Последна измена од модератор: 10 октомври 2018
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Starlič

  Starlič Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  1.604
  Допаѓања:
  9.283
  Пол:
  Женски
  И јас би сакала да знам, доколку не ти е проблем пиши ми и мене..
   
 8. Јаневски

  Јаневски Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.909
  Пол:
  Машки
  Демерџиев во Систина.
   
 9. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  9.611
  Допаѓања:
  152.202
  Пол:
  Женски
  И колешката му е одлична .
  Чепреганова. Додуша тие и тимски работат
   
 10. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.861
  Допаѓања:
  24.845
  Пол:
  Женски
  Јас имам пријатно искуство и со др.Марија Гашоска од Систина, иако е млада.
   
 11. ШноличкаМала

  ШноличкаМала Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Dr Dragana Cvetkovska, klinicki centar... Prezadovolna sum.
   
 12. Mrs. Lovett

  Mrs. Lovett Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  3.123
  Пол:
  Женски

  Ако не Ви е проблем, би сакала да ми пишете и на мене. Ви благодарам.
   
 13. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  6.022
  Допаѓања:
  110.612
  Пол:
  Женски
  Д-р Арбен Таравари во Скопје на клиника
   
  На resenska му/ѝ се допаѓа ова.
 14. sanja1977oh

  sanja1977oh Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Препорака за добар невролог приватен?
   
 15. Heavencanwait

  Heavencanwait Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Оваа др. Лоди не знам дали работи у Македонија или у Холандија со цениве за преглед и снимање, четири пати поскапо од ремедика не знам како е можно тоа али ок секој си одлучува за сопствената ординација.
   
 16. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.764
  Допаѓања:
  49.794
  Пол:
  Женски
  Како се цените?
  Одамна се мислам да си закажам.
   
 17. Heavencanwait

  Heavencanwait Активен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2019
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  2800 за преглед и 5800 за ЕЕГ за главоболка да се одреди каква е. Во ремедика преглед и ЕЕГ 3300 испаѓа вкупно.
   
 18. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  И мене ме интересира.
   
 19. Madam S

  Madam S Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2020
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Дали имате искуство со Др. Новотни и Др. Дамјанев? јас вчера прв пат во животот (имам 29 години) имав епилептичен напад и нив ми ги препорачаа.
   
 20. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  715
  Допаѓања:
  11.445
  Пол:
  Женски
  Ве молам препорачајте ми добар приватен невролог и ако знаете цена за преглед да ми кажете :)