Препорака за фризерски салон во Струмица

Дискусија во 'Канта' започната од The.Pink.Angel, 10 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  131
  Девојки барав низ темите но не најдов ајде ве молам прпеорачете ми некој фризерски салон во Струмица за фарбање и не многу скапо сакам да се исфарбам плава
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.