1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте серија!

Дискусија во 'Канта' започната од LitttleRNBPrincess, 20 декември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  937
  Пол:
  Женски
  Препорачајате некоја серијаа. Јас еве овие ви ги препорачувам првпат денес и вчера ги загледав.

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. TheDogLover

  TheDogLover Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2018
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  258
  Пол:
  Женски
  Pretty little liars :inlove:
   
 3. калин95

  калин95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2017
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Машки
 4. bile454

  bile454 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2014
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  33
  Dark
  Dead Like Me
   
 5. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.629
   
  Последна измена: 4 јануари 2018
 6. Different7

  Different7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2016
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  474
  Пол:
  Женски
 7. Different7

  Different7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2016
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  474
  Пол:
  Женски
  Game of thrones
   
 8. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.629
 9. Lana-95

  Lana-95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2017
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.