1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: еротика

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од askme, 12 март 2010.

 1. askme

  askme Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  15
  За поттикнување на сексуалниот нагон препорачајте еротски филм или серија :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Спушти го Insatiable. Тоа ти е долгометражен порнич. Не сум го гледала. Уствари сум гледала само сцени од старата верзија. И ти препорачувам ако го спушташ, да ја спуштиш новата верзија, пошо старава одвратна е :lol:
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  9 1/2 недели, ем содржина ем еротика.. :)
   
  На Magnolija му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  100
  УУФФ и ти ама знаеш филм да одбереш :D :clap: .Ремек дело во еротиката навистина.Многу реален филм.
   
 5. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  емануела :lol: :lol:
   
 6. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  339
  а линк за торент може?
   
 7. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  неам појма блубери..овој филм е од пред 17-18 години..види ако можеш сама да побараш да го најдеш одличен е, филм за сва времена што би се рекло ;) :)
   
 8. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  734
  Допаѓања:
  1.212
  Пол:
  Женски
  ако може линк за 9 1/2 недели
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
 10. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  да на англиски -Nine and a half weeks- so Kим Бесинџер и Мики Рурк...е сеа за линк не знам зашто не симнувам филмчиња побарајте сигурно ќе го најдете..ако не ДВД, сигурно го има
   
 11. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  На Daddy.girl и Monchence им се допаѓа ова.
 12. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.893
  [​IMG] :up:
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 13. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  339
  Room in Rome
  [​IMG]
   
  На SexyPrincess му/ѝ се допаѓа ова.
 14. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  Лесно германско филмче од 2010... Има интересна сторија за младата девојка и за како губи невиност, секако и дека ја пронаоѓа и љубовта.....ајде да не го раскажувам
  [​IMG]
  Леллебелле
   
 15. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  160
  Исто и Неверство со Ричард Гир е многу добар филм 8)
   
  На loola23 и OzzyAngel им се допаѓа ова.
 16. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Mи текнува само на Eмануела :rofl: :rofl:
   
 17. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.456
  Девет и пол недели-преубав !! Нема да зажалите ако го гледате :)
   
 18. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307


  само што ја отворив темата да го пишам филмов :)
   
 19. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
 20. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  http://www.youtube.com/watch?v=b_20N7t-umo
  Мистерија, трилер, еротика, три во едно :lol:
  Шала на страна, според мене е тhe sexiest movie ever made!
  И многу добра содржина има :)
  И да напоменам дека ова е првиот дел од 1992 година со Мајкал Даглас и Шерон Стоун. Има и втор дел, ама нема врска вториот дел.
   
  На Iva 94 му/ѝ се допаѓа ова.