1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Препорачајте филм: тинејџерски

Дискусија во 'Канта' започната од Elennaa, 8 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.895
  Допаѓања:
  20.362
  Пол:
  Женски
  Ааа уба тема, мојте филмчиња :wasntme: Браво Еленче шо ти текна, иначе многу имам гледано на прст не се бројат, се надевам дека останаја и некој шо не ми се гледани :D
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  876
  Допаѓања:
  1.490
  Пол:
  Женски
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.