Пречек на новата 2021-ва година

Дискусија во 'Канта' започната од thelunatics, 31 декември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. thelunatics

  thelunatics Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2020
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Машки
  Поздрав друштво,

  Каде вечерва за пречек?
  Искрено, јас останувам во домашна атмосфера со моите родители, баба и дедо.
  Прва година ми е после 6-7 години да останам дома да славам со моите и многу ми е чудно ама и убаво.. Не трошиш пари, нема дотерувања, премногу луѓе но, алкохолот е тука, хахаха.
  Ме интересира дали има уште некој (сигурен сум дека има) што останува дома?

  Ги очекувам вашите планови, а може и да пишете како сте си поминале!
  Среќна нова година, среќни празници, среќа, здравје и на секое поле успеси годинава! :beer:
   
 2. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  197
  Пол:
  Машки
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.