Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Признавам..

Дискусија во 'Канта' започната од summer-lover, 9 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Во оваа тема секој ке си признае нешто (може да биде што било)
  Јас сум прва..признавам дека кога се зачленив ставив дека имам 19 заради негативните коментари и мислења..но сега си ја ставив вистинската возраст :*
   
 2. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
 3. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.