1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Признавам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Bright, 28 јуни 2011.

 1. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  (ако има иста/слична тема - канта!)

  Ајде ајде, признајте што си имате да признаете. Можеби ако го напишите ќе ви олесни и ќе ви ги сврти мислите ;)  Јас, на пример, се правам јака, ама признавам дека ми фалит една машка прегратка, да се подзагубам малце во неа.. (ама не со кој било :wasntme: )
   
  На La diabla, N.2106, MademoiselleB и 9 други им се допаѓа ова.
 2. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  911
  Признавам дека понекогаш сум избувлива и доста нервозна па ржам по дома, но признавам дека од се на светов ми фали едно бебе мало :inlove: :inlove: :inlove: кое ќе ме развесели уште повеќе.
   

  Прикачени фајлови:

  • 1787208132.jpg
   1787208132.jpg
   Големина на фајлот:
   12,9 KB
   Прегледи:
   3.357
  На Dreams.678, LittlePinky, FineChina и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Признавам дека доволно ми беше да ме владее гордоста. Сакам да почнам со живот!
   
  На LittlePinky и Hkikica им се допаѓа ова.
 4. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Признавам пред ОЛГА и пред себе. :rofl:
  Признавам дека сум многу неодговорна за некои работи, и дека имам понекогаш многу голема уста која едноставно не сака да зачепи. :talk: :roll:
   
  На LittlePinky, encimenci, Fiona28 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.170
  Пол:
  Женски
  На sleepingbeauty, Jessie-J, kristince51 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.388
  Допаѓања:
  87.630
  Признавам дека темава е супер :clap:

  Признавам дека колку и да е убав животот, има денови кога ми е доста од се и од сите.
  Признавам дека жалам за секој изминат ден и дека му се радувам на секој нов ден.
  Признавам дека моето :sun: го сакам најмногу на цел свет.
  Признавам дека не сум :f: за мирисање ... понекогаш.
  Признавам дека обожавам :coffee: со пријатели.
  Признавам дека кога сакам , сакам од :l:
  ..
  ..
  ..
   
  На eliesaab, Freak.of.nature, girlinlove и 4 други им се допаѓа ова.
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  признавам изедов
  1 сладолед
  2 полнети пиперки
  2 парчиња проја
  2 раце чипс
  од утре само на воздух!!!!!!! :D :D
  чекај да си го фатам ја фрижидерот дур има уште време :wasntme: :rofl:
   
  На encimenci, Sara123, Lallly и 4 други им се допаѓа ова.
 8. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.637
  Допаѓања:
  6.140
  признавам дека ги навредувам моите без да размислам ;( (кажувам 1милион глупости) за кои ми е подоцна жал а многу ретко знам да се извинам за нив.....и да ми биде криво цела вечер за тоа што сум го рекла ...а повторно да се правам дека јас сум во право-и дека јас сум им лута...

  понекогаш велам дека ги мразам сите околу мене а всушност тогаш најмногу се мразам себе ;( ....

  понекогаш (на моето злато) ти кажувам дека ми е сеедно и дека нема да ми е воопшто жал ако не си со мене или ако не си ми се јавил..- а всушност го мразам секој ден без тебе ....и сум ужасно љубоморна.. и понекогаш ми се вртат некои глупави филмови( за тебе и некоја) :x ... ама ужасно не ти признавам дека е така :headbang:
   
  На Freak.of.nature му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Признавам...дека јас ја бутнав саксијата. Шо го криват девојчето. :D :D
   
  На Mrs-Crawford, kristince51, Marge и 2 други им се допаѓа ова.
 10. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Признавам дека

  -се плашам од нови нешта од промени.
  -не ми се оде на кафе утре со него,нема да имаме заеднички теми за разговор тоа го знам
  -признавам денес претерав со зборење и ја навредив мамичка
   
  На MarchelineAmaru и Smileeee им се допаѓа ова.
 11. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  Признавам..жал ми е.
  Признавам дека сакам да знам што имаш во главата и срцето што толку не сакаш да го кажеш...
  Признавам,крива сум.

  ..............
   
 12. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Признавам..уште ставам запирка на местото каде што одамна требаше да има точка.. ;(
   
 13. i.am.me

  i.am.me Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  127
  Признавам дека ме немаше долго време. :tmi:
  Признавам дека ми недостасува, иако не треба. :?:
  Да, признавам дека ми треба повторно да се заљубам...
   
 14. Cello-PlaYer

  Cello-PlaYer Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  23
  Признавам дека сум крива поради караницата со татко ми..
  - Признавам дека сакам да одам некаде надвор од државата.. каде што никој не ме познава..
  - Признавам сакам да имам дечко кој што ќе ме сака и ќе ме почитува.
  - Признавам сакам да имам братче или сестричка ;(
   
  На alexa_dimoska му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  147.000
  Признавааааааам,признавам,признаваааааааам,тој ми е фантазија големаааааааааааааа....
   
  На MarchelineAmaru, Neytiri, crazylady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  признавам дека пијам смедеревка. и дека сум во напредна фаза :)
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Признавам дека повеќе го сакам татко ми
  Признавам дека ми е жал што некогаш лажам
  Признавам дека единствено за кучето би жртвувала живот
  Признавам дека ако нешто и се случи „нејзе“ јас ќе сум виновна
  Признавам дека ќе се одмаздам на најлош начин на таа што еднаш ја нареков сестра
   
 18. oliolivera

  oliolivera Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  26
  признавам дека ги налутив некои луге од форумов со моето кукање за бившиот дечко ама извинете сите немав на кого да си ја испразнам душичката се надевам не ве налутив премногу :( :tmi:
   
 19. Estelle

  Estelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  154
  признавам.....дека од 1 Long Island сите ми стануваат убави :D
   
  На plawa му/ѝ се допаѓа ова.
 20. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.046
  Допаѓања:
  72.177
  Пол:
  Женски
  Признавам дека имам многу работи за признавање што најверојатно никогаш нема да ги признаам пред никого...
  Признавам и дека малце ми е страв дека ќе идам без ниедна другарка на одмор и дека ќе шекнам дур ги чекам 10дена за да дојдат...