1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Природен лек против несоница

Дискусија во 'Канта' започната од ПриродниЛекови, 19 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ПриродниЛекови

  ПриродниЛекови Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дечки, не е оглас туку сакам да помогнам. Масло од природни билки против несоница, анкциозност, масло против хемороиди, масло за опуштање...анемичност....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.