1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Природни лекови, масла од билки

Дискусија во 'Канта' започната од ПриродниЛекови, 19 септември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ПриродниЛекови

  ПриродниЛекови Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Жени, алтернативна медицина од природни билки собирани во планина... Масло од истите, НЕМА не сакани дејства! Не се трујте со лекови.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.