1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Присвој си комплимент

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Roxanne, 5 април 2012.

 1. Roxanne

  Roxanne Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  119
  Ми се допаѓа оваа категорија па си реков да ставам една игра тука откако проверив дека ја нема.
  Треба да напишеш еден комплимент. Кога некој ќе се пронајде во тој комплимент пишува Да (може и со кратко објаснување) и пишува нов. Еве јас ќе почнам.

  Многу си добра со бројки.
   
 2. Somnitelno-Lice

  Somnitelno-Lice Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  247
  Да, не сум видел некој подобар од мене 8)

  Имаш поглед кој опива :inlove:
   
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Немам некој голем избор..
  Јас сум центарот на светот,сите ми се воодушевуваат. ;)
   
 4. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  31.042
  Пол:
  Женски
  Па донекаде :)

  Имаш црвени штикли
   
 5. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Да.
  Имаш прекрасно лице.
   
 6. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Да, јас сум најубава на цел свет.
  Имаш многу убаво тело.
   
 7. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.031
  оооо да, да!!!! :D :rofl: :lol:

  Шармантна/ен си.
   
 8. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  31.042
  Пол:
  Женски
  Дааа

  Ти ја имаш најубавата коса :D :D :D
   
 9. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Точно.
  Имаш убава кола
   
 10. buterfly.fly.away

  buterfly.fly.away Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  19
  Па како ? :rock:
  Имаш најубави патики ;)
   
 11. lusi17

  lusi17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  знам :))

  имаш убави очи
   
 12. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  755
  Даа..Поубави и не сум видела

  Црвениот фустан многу убаво ти стои.
   
 13. Swatki4ko

  Swatki4ko Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Да да .. :)
  Имаш добри задни обрафчиња :P
   
 14. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.834
  Пол:
  Женски
  E тоа имам...да, да, да.
  Имаш неодоллив гаден кош :P
   
 15. MaCa-J

  MaCa-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  133
  Хаха, можда. :D
  Имаш заводлив поглед. :P
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Имам и тоа каков :P :D
  Имаш секси бикини :D
   
 17. Cataleya

  Cataleya Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  620
  најсекси 8)
  имаш убави нозе :$
   
 18. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78
  имам :D
  имаш крупни очи :)
   
 19. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  773
  Може да се каже...
  Во заведување си професионалец :)
   
 20. minne-mouse

  minne-mouse Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  536
  Нема подобар да се роди :lol:
  Имаш згоден задник ;)