1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали некој знае дека сте член на форумов?

Дискусија во 'Слободно време' започната од crazylady, 28 јуни 2011.

  1. IndieGirl

    IndieGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    846
    Допаѓања:
    707
    Па не сакав никој да дознае , но пред некој ден мојата најверна другарка ме откри :D . Гледала низ форумов нешто и налетала на тема кај што сумм коментирала и кога излеговме ме праша дали сум тоа навистина јас, и јас и потврдив , нема зашто да ја лажам, и онака можам се да и кажам. :) :)
     
  2. Wild.Child

    Wild.Child Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.573
    Допаѓања:
    6.698
    Mе знаат две другарка и брат ми. :)
    Сигурно веќе имаат забележано и моите дома, но не ми го знаат никот. Пред некој ден го забележав татко ми како чита мое мислење во „Здравствени проблеми“, како се изнасмеав, ама не му реков ништо. :rofl:
     
  3. blazos

    blazos Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јули 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    Сепак во Македонија живееме, за 500 години турците оставиле длабока трага.....
     
  4. cool-girl

    cool-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    305
    Допаѓања:
    160
    никој не ми го знае никот,а и нема потреба да го дознаат :)
     
  5. Little-one

    Little-one Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    204
    Допаѓања:
    79
    Никој не знае дека пишувам, но верувам дека ако бившиот дечко некогаш отвори, сигурно ќе ме препознае по никот
     
  6. MoreNa-22

    MoreNa-22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2011
    Пораки:
    386
    Допаѓања:
    76
    никој не знае и така и ке си остане во иднина барем се надевам ако некој не ме открие :D
     
  7. fatbeautiful

    fatbeautiful Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    161
    Допаѓања:
    58
    никој не ме знае а не ни планирам да дознае некој. :)
     
  8. Teresa94

    Teresa94 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2011
    Пораки:
    326
    Допаѓања:
    108
    Хахаха баш денес на мојата најблиска другарка и пратив една тема што ја отворив денес... Е пошто таа никогаш го нема читано форумов не чита ова незнам колку сватила дека ја сум таа.... пошто не ми кажа ништо за другите мислења што ги имам напишано само за ова коментиравме што и го пратив.. :D
     
  9. Karol.Ina

    Karol.Ina Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    263
    Допаѓања:
    73
    никој не знае која сум :)
    моите сигурно имаат видено и дечко ми валда али не ми го знаат никот а и не верувам дека некогаш ке им текне дека сум јас.. освен ако детално не ми ги читаат сите мислења :?:
     
  10. The-Queen

    The-Queen Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    2.139
    Допаѓања:
    2.424
    Не другарките не знаат дека сум на форумов, ни па јас знам дали некоја е, знае сестра ми, ми го знае и никот и пасвордот но никогаш се нема уклучено :?:
     
  11. crnokosata

    crnokosata Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    124
    Пол:
    Женски
    Само сестра ми ми го знае никот,за друг не верувам,освен ако ме нема препознаено некоја другарка по постовите :D
     
  12. mamita

    mamita Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    153
    Допаѓања:
    176
    Пол:
    Женски
    Никој не знае,и подобро ми е вака бидејќи уживам во приватноста што ми ја нуди ваквиот тип на комуникација.
     
  13. Tanny

    Tanny Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2010
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    401
    Никој не знае, знајат дека читам но не ми го знајат никот .Само сестра ми :)
     
  14. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Никој не ми го знае никот ,а и нема потреба.
    Тоа си е моја лична работа ,всушност ,кога сум со пријателите воопшто и не разговараме околу тоа.
     
  15. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Знаат, не сите, но некои знаат. Не е дека при секое седење зборувам за форумов - а искрено од моите пријатели и ретко кој да го знае сајтов и форумов, но тие кои знаат дека постои знаат дека пишувам тука.
    Пред се настана интересна ситуација - со кој си? Е кои ти се тие другарки? Како тоа никад не си ги спомнала? :D
    И така морав да објаснам од кај ги знам феминките :)

    Со една другарка исто седиме, и збориме за шеќерната паста, и објаснувам, ми вика е од кај ти е идејава?
    И викам па Фемина :lol: И и објаснив која сум што сум, ама и да не и објаснев лесна работа да ме препознае.
    Една другарка која случајно ја следи Фемина, а знаеше дека пишувам, но не знаеше под кој ник ми рече - веднаш те препознав, вика, како во живо да те следам со таа разлика дека е напишано.

    Така да лесна работа за оние кои добро ме познаваат, да ме препознаат по пишувањето. Тоа е тоа, таа сум и ако ме препознаат пријателите, не ми пречи, затоа што оние блиските, а воедно и единствените кои би можеле да ме препознаат на форумот и онака веќе ги знаат за мене сите работи кои ги пишувам тука :)
    За останатите - сум табу. И така сакам да остане. Можеби ќе знаат која секс поза ми е омилена или што мислам за одредени донесени закони во државата, но не морат да знаат кој лик се крие зад тие размислувања и ставови. Сувишно е и излишно.
     
  16. goddess.Of.chaos

    goddess.Of.chaos Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2011
    Пораки:
    1.059
    Допаѓања:
    1.029
    Не знаат и не гледам зошто би знаеле, форум е. Препознав сама 3 девојки што ги знам, па никому ништо. Мене не би ме познале другарките и да ме читаат, пошто немам ништо такво пишано, по кое би ме препознале. Можеби боја на коса само и град. :D
     
  17. Andzelika

    Andzelika Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 март 2010
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    176
    Маж ми и блиските другарки знаат дека сум на форумов и стално ме зезаат. Што ќе ти е форум не имаш нас за да си олесниш душичка :D Ама иди па докажи на некој кој несака форуми дека не е се до олеснување :) Не ми го знаат никот, а и да им го кажам џабе, нема да запамтат. А стално ме зезаат, ако има некој од нив проблем - пиши на тоа форумот, може некој ќе даде добар совет.

    Пред една недела имав смешна ситуација- Доаѓаат двете внуки на мм, и се тепаат која попрво да се уклучи на нет и ајде викам греота да не се караат им го дадов плус и лап топов. Ама скроз заборавив дека би можеле да се уклучат на Фемина. И двете прво тоа :o И на двата компјутери ми е зачуван никот и пасс-от. И кога гледам им викам- Ооо чекај, бришам тоа и се уклучија. И после тоа ме напнаа и ти ли пишуваш на Фемина, кој ти е никот, па тоа е форум за помлади( ко јас 100 години да имам |( ) Среќа што не ми го видоа никот иначе се што сум пишала ќе беше прераскажано на потесна и поширока фамилија.

    И следна ситуација- Овој профил на Фемина беше на братучетка ми и вика ајде ако сакаш земи го ти овој јас немам веќе време да се уклучувам бла бла и јас го земав( глупа што не си отворив свој). И сега кога ми ги чититаат постовите, има некои нејзини другарки кои и го знаат профилот и и се јавиле демек од кога имаш ти 29 :rofl: :rofl: Ми вика она, леле требаше да си направиш свој профил, неможам да се дообјаснам со другаркиве дека си ти.

    Јбг тоа е :wasntme:
     
  18. eli25

    eli25 Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    14.726
    Допаѓања:
    122.055
    Знае сестра ми а и дечко ми :devil: Многу сум глупа,како ме фати...Тој спиеше а јас релаксирана сум се запишувала,а тој спие на креветот свртен накај компјутерот.Се разбудил и видел дека сум распишувана,и станал позади мене и виде :tmi: Среќа шо пишував нешто за шампони и регенератори :lol: Ме праша кој ми е никот му го кажав а за пасс не ме праша.Ама мислам дека има заборавено,еднаш пред месец два,ми рече пишуваш ли уште глупости таму :^) Пффф,му реков јас си заборавив и ник и пасс,ми беа запишани на ливче сум го изгубила :tmi:
    И мислам дека поверува :wasntme:
    А се согласувам дека не треба да кажуваме на други,шо има потреба да знаат сите?Сестра ми откри случајно оти ми е зачуван никот и пасс,а користиме дома ист компј.
     
  19. Blabla16

    Blabla16 Популарен член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2011
    Пораки:
    392
    Допаѓања:
    161
    Пол:
    Женски
    Никој не знае дека сум на форумот, а и нема потреба :) Во скоро време го направив, што не значи дека во иднина никој нема да дознае ;)
     
  20. angel4e121

    angel4e121 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2010
    Пораки:
    687
    Допаѓања:
    291
    Го знае само едно девојче кое порано ми беше другарка и јас и го знам незе но не ми е важно бидечи повеќе не се дружиме така да исто ко никој да не ми го знае :D