Пријатели (Владимир Костов)

Дискусија во 'Книги' започната од biggirlsdontcry, 22 март 2012.

 1. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  160
  Книгава ја прочитав ама и не баш ја сватив скроз,малку побарав на нет ама нема нешто прераскажано да прочитам да ми стане појасно,ја имате ли вие прочитано и што мислите за неа? Може и раскажување во кратки црти. :)
   
  На smilleyy му/ѝ се допаѓа ова.