1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пробајте може ке ви користи

Дискусија во 'Канта' започната од Miracle16, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Овде на сајтов ...прочитав еден дел...кој што многу ми користеше...беше за лице и вака вели:
  Зелените подочњаци ке ги излечите само со ладни краставици......... :) Пробајте може ке ви користат...ако имате прашања повелете прашајте ме :)
   
 2. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  А зошто нова тема ????????????
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена,бидејки не потикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.