Проблеми во бракот од црна магија

Дискусија во 'Канта' започната од Royale 12, 9 декември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Royale 12

  Royale 12 Нов член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Дали е можно и дали постои кај нас нешто слично
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.843
  Допаѓања:
  26.191
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.