1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми кај тинејџерите :D

Дискусија во 'Канта' започната од mina33, 14 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mina33

  mina33 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Дечки не сум сретнала тема како оваа па решив сама да направам.Оваа тема ке ни служи на сите тинејџери да споделуваме знаења, некои грешки и истите да се трудиме да не ги повторуваме,љубов и сл.Се надевам добро ке се дружиме!!! :D :D :D
   
 2. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Проблеми кај тинејџерите од 12-17 години:D

  Ни требаше ваква тема :* .....инаку мислам дека тинејџери се стануваат од 13 години до 18... :D :?:
  мое мислејне немојте да ме нападнете :D
   
  На mina33 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mina33

  mina33 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Проблеми кај тинејџерите од 12-17 години:D

  нема проблем моја грешка :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.