Проблеми со моите

Дискусија во 'Психологија' започната од Devojceto1, 14 ноември 2016.

 1. Devojceto1

  Devojceto1 Нов член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Дома живеам со мајка ми татко ми и брат ми, мајка ми е замината во странство ма работа но татко ми е премногу љубоморен на тоа. Мисли дека е отидена ма ,,курвалана". Но мајка ми секој денар го штеди за мене татко ми е стално нервозен и стално ја го јадам калапот за се, често јадам и ќотек имам попуштено со нерви максимално мајка ми треба овие денови да дојде а знам дека кога ќе дојде ќе е тотаален хаос. Заборавив да кажам во една ситуација по кавгата ми даде да пиам диазепам мислејки дека незнам што пиам.. Советтттт ве молам