1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со моите

Дискусија во 'Психологија' започната од Devojceto1, 14 ноември 2016.

 1. Devojceto1

  Devojceto1 Нов член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Дома живеам со мајка ми татко ми и брат ми, мајка ми е замината во странство ма работа но татко ми е премногу љубоморен на тоа. Мисли дека е отидена ма ,,курвалана". Но мајка ми секој денар го штеди за мене татко ми е стално нервозен и стално ја го јадам калапот за се, често јадам и ќотек имам попуштено со нерви максимално мајка ми треба овие денови да дојде а знам дека кога ќе дојде ќе е тотаален хаос. Заборавив да кажам во една ситуација по кавгата ми даде да пиам диазепам мислејки дека незнам што пиам.. Советтттт ве молам