Проблемот наречен „ТРУДНИЧКА„

Дискусија во 'Канта' започната од sekernata123, 19 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sekernata123

  sekernata123 Нов член

  Се зачлени на:
  19 јули 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Се сетив дека феминката „трудничка„ имаше така наречен „СЕРИОЗЕН„ проблем и некоја од феминките и рече да си создаде тема па решив да и направам услуга и да и напрвиме тема. (ми беше пријателка но сега веќе не ми е љубоморна и сум на трудничка мм и пишува на фб стално иако таа го игнорира јас сепак ја замразив). ЗАТОА ЗА ДА И СЕ „ПОТСМЕВАМЕ„ и создадовме тема за „НЕЈЗИНИОТ СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ„ .Може сум арогантна ама еве шо да праам љубоморна сум.
   
 2. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.333
  Допаѓања:
  151.066
  АБЕ АЈДЕ,НЕ СЕ ИЗЖИВУВАЈТЕ СО ФОРУМОВ ТУКА....
  АЈ СЕГА СИТЕ ДА ОТВОРИМЕ ПО ЕДНА ТЕМА...ОД ЉУБОМОРА,ОНАКА...
  КО МАЛИ ДЕЦА ....


  БРЕЕЕЕЕ.
   
  На anggell, tessie и MacenceEna им се допаѓа ова.
 3. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.347
  Допаѓања:
  18.397
  Пол:
  Женски
  Нема потреба од исмевање (ни во нови ни во стари теми), и онака самово променливо време мава на расположение, не пак додатно да се полниме со негативни емоции . Глеајте си фамилиите, здравјето, уживајте и пливајте. На некои теми ќе се позезаме, на некои ќе се под'рчнеме, затоа е форум. Од тешки долготрајни емоции чување, аир нема.
   
  На Agrona и Glasna им се допаѓа ова.
 4. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.012
  Допаѓања:
  12.834
  Пол:
  Женски
  Едвај сфатив :D
  Форумов не служи за вакви работи, ај сега за секоја да отвориме по една тема :)
  Не иде нели?
  Ти ете прибери си го маж ти, што ја мразиш неа :)
   
 5. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.886
  Не тема за трудничка, туку тема за најбесмислени глупости тука на фемина, во кои прва ќе да е оваа тема заедно со тебе. Можеби си трудничка, а и да не си, ништо поарно не си, штом си дошла до тоа ниво, со отварањето на ваквата тема.
   
 6. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.333
  Допаѓања:
  151.066
  АЈДЕ,КЛУЧ НА ТЕМАВА....МОРЕ ,БРИШЕЊЕ ТОТАЛНО АКО МОЖЕ.....
  УШТЕ ПАК ЌЕ КОМЕНТИРАМЕ ТУКА,...КАКО НЕЗНАМ ШТО ДА Е....
  АЈДЕЕЕ....РАЗЛАЗ ПО ДРУГИТЕ ТЕМИ И КЛУЧ МОЛАМ....
   
 7. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Не знам како не те мрзи, толку ти е досадно?


  Утре биди стујардеса.
   
  На tessie и MacenceEna им се допаѓа ова.
 8. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.707
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
 9. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  9.378
  Допаѓања:
  54.687
  Пол:
  Женски
  А мене ова ужасно ме потсетува на Неџла, Елиника, Трудничка, Шеќерна, има ли уште некој ваков лик? Како бе преку ноќ на замрази, и на кој си љубоморна чекај сеа, на Трудничка? Треба да си го прибереш прво мт, после да отвараш тука теми, колку што се сеќавам имаше пишано дека неколку години ја познаваш, од кај сеа наеднаш преку ноќ љубоморна и стана.

  Абе за толку неинтелегентни не сметата нас овде?

  :?: :swear: :fubar: :x
   
 10. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.468
  Допаѓања:
  20.462
  Пол:
  Женски
  Охх,па ти јадна душо си отвори тема за тебе,никој не и се потсмева на пријателка ти,туку само тебе.Т си имаш проблем со љубомора и проблем со маж ти,другарка ти Трудничка само ти прави услуга со тоа што го игнорира Маж ти и треба да и си благодарна,а не да и љубомориш и да ја мразиш.
   
 11. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  Каде си Реин, или кој и да е.... :D
  П.С темава ми го разубави денот :lol:
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 12. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.065
  Наместо да отвориш тема "И СЕ ЗАБЛАГОДАРУВАМ НА ТРУДНИЧКА ШТО ГО ИГНОРИРА МАЖ МИ КОЈ И СЕ ПУШТА" ти ке и се исмеваш,срамота.
   
  На Agrona му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sekernata123

  sekernata123 Нов член

  Се зачлени на:
  19 јули 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Ете глупаво е можеби што ја мразам , наместо на мм да сум лута јас нејзе ја мразам. Можеби токму затоа што ми беше пријателка долго време. Омажена сум веке 2 месеци и кога ке видам дека мм пишува на неа пукам од љубомора. Таа го игнорира дури го избриша и од пријатели , јас се налутив на почеток незнаев која е причината што таа кога одевме кај нив не му правеше муабет. Подоцна кога видов дека и пишува и се налутив што таа не ми кажа дека тој ја вознемирува. Како да и бидам благодарна кога мм наместо со мене да биде во слободно време тој тајно и пишува среќа што таа го игнорира. А инаку извинете колку профили може да се направат со 1 емаил адреса? 10?
   
 14. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.532
  Допаѓања:
  4.041
  Пол:
  Женски
  Јаоооо жено дај опрај се !
   
 15. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.886
  A и ние па кои сме точки. Кога јасно ни е за што станува работата, па упорно читаме.
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 16. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.723
  Допаѓања:
  82.253
  Пол:
  Женски
  Ооо бре жено, па ако имаш проблем со маж ти нас најде на форумот да не гњавиш? Седи и разговарај со него не туку отварај теми безвезе. И да, ако некој нема др работа ќе може и не 1 туку 10 емајла да направи и уште толку профили :fubar:
   
 17. Nova

  Nova Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.124
  Tеатар. Multiple personality disorder. За греота. Ама чуден феномен, не може човек да престане да се изненадува, секогаш можат повеќе.
   
 18. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  144
  секој ден се повеќе и повеќе се чудам какви се нема по форумов...
  оди и лечисе едноставно...
  како што ти велат и другиве феминки треба да и бидиш благодарна а не љубоморна...
  ццц стварно темава заслужува клуч...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.