1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продавам стан во градба

Дискусија во 'Дом' започната од eatpraylove90, 16 јуни 2015.

 1. eatpraylove90

  eatpraylove90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  858
  Пол:
  Женски
  Видов дека има тема за оние што барат стан...па еве јас да пишам ако има некој заинтересиран за стан во кисела вода нека ми пише лп :)