1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продолжи ја приказната

Дискусија во 'Форумски игри' започната од ☆P!nselsp!tze☆, 14 јануари 2021.