1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проект Икс (Project X) [2012]

Дискусија во 'Филмови' започната од DreamAngel, 17 март 2013.

 1. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  353
  Мислам дека не најдов тема за овај филм, ако има слободно канта..
  Ова е дефинитивно НАЈБЕСНИОТ филм на сите времиња, и тоа аматерски...
  дефинитивно сон на секој тинејџер...
  не објаснувам повеќе за филмот, доволно е да се гледа... друго не е потребно!

  [​IMG]
   
  На popi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angelche44

  angelche44 Активен член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Да дефинитивно најак филм!
   
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.406
  Пол:
  Женски
  Што е сон на тинејџер да си ја запали куќата кај што живее???
  Или за да испадне фраер пред другарчињата да ги фати јаки и битните женски од школо мораше да глуми нешто што не е?
  Поглупав филм во мојот живот не сум гледала, и тешко мислам дека ќе има.
  Американска работа, невоспитани, разгалени и распрдени до бесвест.
  Eдна голема 0 за филмов.
   
  На Sanniii, sweet-cherry, Butterfly14 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  456
  Јас не го ни изгледав цел.Според мене гледање на овој филм е чисто губење на време, ни поука да извлечеш, ништо..
   
 5. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  834
  ххххаххаа најјак филм евр ! ептен добро направен оригинален :rofl: :rofl:
   
 6. Little-Mk

  Little-Mk Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  327
  Уште немам свое мислење за филмов ,но едно мижам да кажам:повеќе тинејџери би направиле вакво нешто без да трепнат само за да го добиат вниманието на "поважни луѓе".
   
 7. Anja98

  Anja98 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  553
  Пол:
  Женски
  Мислам дека за џабе си изгубив два саати од животот за да го гледам филмов. Тотално изгубено време.
   
 8. Tiki-lolipop

  Tiki-lolipop Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2013
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  1.282
  [​IMG]
  Филмов дивење !! :D
   
  На connie му/ѝ се допаѓа ова.
 9. popi

  popi Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2013
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  63
 10. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.069
  Допаѓања:
  22.151
  Пол:
  Женски
  Торент за филмот :) Кај да најдам? :)
   
 11. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  456
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.799
  Една прежешка јунска вечер не‘ фати несоница со цимерот, па ајде вика ќе гледаме филм.
  Жими се‘, не ми се веруваше што гледам. Прво малце скептик бев, велев Еве уште еден филм каде лузерите стануваат најјаки фраери на крај и каде ќе има многу јака журка. Се премислив, мајке ми :D
  Добро филмче, добро сценарио.
  Just when you were thinking that it couldn't get any worse.
  [​IMG]
   
 13. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.412
  Пол:
  Женски
  Прејак е филмот!! 8)
  Баш онака типично американски е.
  8/10
   
 14. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.764
  Филмот е сра*е. :puke:
   
 15. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.164
  Пол:
  Женски
  Прејак ми е филмот затоа што го прикажува всушност животот на денешната младина,дека се би направиле за да бидат популарни во училиштето кое учат и да добијат нечие внимание :D
   
 16. CrAzZyYy

  CrAzZyYy Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  633
  Допаѓања:
  1.930
  Пол:
  Женски
  Ееееееее ова јас за 18ти роденден мајке ми болна сум за ваква журка...
  Аххх македончиња мои македончиња зошто не се појави некој да направи ваква журка?!

  9/10
   
 17. ohana

  ohana Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2013
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  268
  Сите ми го фалат филмов, уште не сум го гледала ама што знам, според трејлерот не ми се допаѓа многу. Останува да го погледам и после да оценам :)
   
 18. SingleLady..h

  SingleLady..h Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  11
  По глупав филм здравје...
   
 19. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  4.159
  Пол:
  Женски
  Го имам гледано :)
  9/10. Мене ми е интересен :)
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
  Прејак филм со другарка ми го гледавме заедно :D
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.