1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Производите на Bioclinica

Дискусија во 'Тело' започната од SunnyGirl2, 21 јануари 2014.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.226
  Допаѓања:
  5.745
  http://www.bioclinica.com.mk/shop/

  Доколку темата е на несоодветно место нека ја избришат или преместат.

  Дали порачувате,каде можат да се најдат производите од био клиника?
  Колку сте задоволни од производите, учествувате ли во наградните игри на Bioclinica.mk ? ;)

  (слушнав за кремите за подигнување на градите биле доста ефективни од оваа фирма, па затоа сум заинтересирана)
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.226
  Допаѓања:
  5.745
  ...да се пофалам порачав крема за зацврстување на гради..па ке пишам резултати ;)
   
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.226
  Допаѓања:
  5.745
  Od telefon sum

  eve za losionot sto go koristam:

  ima rezultati ete 10 dena go goristam,inkau 19 vo preod na 20 godini...znaci koga stanam si stavam i pomegju niv(gradite)i okolu bradavicite 3 kruga pravam so losionot, i pred da si legnam si stavam,spijam so gradnik,neznam mozebi treba da se isusi , no takvi mi se uslovite ne mozam da setam doma "gola" ...
  i go koristam od koga se istusiram,banjam od koga kj e se "isplaknam" od skama,kupka itn. na gradite so jak tush i topol i pravam 5 kruga okolu bradavicite,i potoa so laden 5 kruga i uste mokra go stavam losionot/kremot. Potoa si go mackam teloto so mleko za telo samo toa vreme mi e koga sum "gola" na gore-gradite za da se upie tecnosta od losionot/kremot.
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Имам нарачувано и не сум нешто многу задоволна.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.