1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Производи без глутен во Мк

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од ванилала, 2 октомври 2017.

 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  Имаме тема за храна без глутен, но таму сè е опфатено (тестирање, рецепти, производи, совети).
  Оваа тема нека биде само за слики од производи без глутен што можат да се најдат само во Македонија, а не надвор од неа. :)
  Со сликите подобро би било и да ставате цени, и продажно место за да не се прашува цело време...
  Се надевам дека ќе има голема корист од темава (highfive):handshake:
   
  На friendy, joy1 и irenna им се допаѓа ова.
 2. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  Screenshot_1.png
  Ги има во Рамстор(кај житарките)овие три вида 215 денари за 250 грама]:)