1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Производи на акција

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од LadyR, 30 март 2016.

 1. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  3.592
  Побарав, но видов дека нема ваква тема на форумов. Овде може да пишувате за некои акции доколку сте забележале, без разлика за што и да се работи :) Верувам информацииве би биле корисни за многумина.

  Еве јас да кажам, забележав во Верото два антицелулитни креми на Биотен за цена на една :D Секако бев во план за вакво нешто, па се надевам ќе помогнат :D
   
  На Снегулк@23, Aztec, crimson и 4 други им се допаѓа ова.
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.556
  Одлична тема
   
  На LadyR му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.802
  Допаѓања:
  132.308
  Пол:
  Женски
  Некои акции навистина се исплакаат али некои се само замка, добро се осмислени за да ви создадат слика дека ви се исплати да купите 3 артикли од истиот производ, као демек 3 по цена на 2, а коа ке им ја видеш поединечната цена едвај да има отстапување од акцииската.
   
  На LadyR, joy1 и okcenzi им се допаѓа ова.
 4. NoirSerpentine

  NoirSerpentine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2021
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  1.522
  Пол:
  Женски
  Во време на поскапувања на цени, инфлација и што уште не, супер тема за активирање.

  Следите акции? Чекате производи на акција?
   
  На Снегулк@23, prashinka и Hortenzija им се допаѓа ова.
 5. Glowy

  Glowy Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2019
  Пораки:
  2.687
  Допаѓања:
  6.061
  Пол:
  Женски
  Следам колку што сум во можност и за маркетите во близина
   
  На NoirSerpentine му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hortenzija

  Hortenzija Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2019
  Пораки:
  1.395
  Допаѓања:
  12.394
  Пол:
  Женски
  Ziveam vo mesto kade vo blizina imam samo Zur market i cesto zimam proizvodi na akcija pazaram i od drugi marketi proizvodi na akcija no dalecinata nekogas sprecuva da zemam...
   
 7. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.959
  Допаѓања:
  40.769
  Пол:
  Женски
  Некои работи да, чекаме на акција.Да не се фрлаат непотребно пари.Пример влажни марамици (големи оние 72 парчиња) секогаш зимам на акција кога се, пошто доста ги трошам..
  или пример со Рамстор картичката, гледам се` шо има попуст или поени да зеам.И си ги користиме.
  За некои работи не е потребно повеќе да се плаќа
   
  На Alex.T, Снегулк@23, Hortenzija и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. prashinka

  prashinka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2021
  Пораки:
  437
  Допаѓања:
  791
  Следам. Посебно за прашок, омекнувач и сл. Но веќе и онаму каде е евтино, пр. Кам не е тоа што беше. И сите маркети да се извртат од др.страна се губи време, а може плус нешто да се сработи (вон работа, пр.рачна изработка) и да се направат плус пари.
   
 9. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.589
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Postojano sledam i kupuvam proizvodi na akcija
   
 10. Снегулк@23

  Снегулк@23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2020
  Пораки:
  1.950
  Допаѓања:
  2.507
  Пол:
  Женски
 11. DarkStormm

  DarkStormm Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2021
  Пораки:
  1.303
  Допаѓања:
  4.600
  Пол:
  Женски
  Чоколиното е на попуст во Тинекс. Вчера земав и Семана омекнувач, немаше од синиот, земав од виолетовиот, ми мириса добро.
   
 12. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  40.781
  Пол:
  Женски
  @nextredstyle маркери во Тинекс. Одма на тебе ме потсетија. Не знам дали им е цената уба. :D