1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Професија за која сонувавте како мали

Дискусија во 'На работното место' започната од IvanaJenner, 1 септември 2018.

 1. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  443
  Допаѓања:
  555
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема ако има се извинувам. Која професија како мали сакавте да ја извршувате сега?