1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Професорите во приватните и државните училишта за време на Корона вирусот

Дискусија во 'Коронавирус' започната од GirlLove, 8 мај 2020.

 1. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.812
  Допаѓања:
  11.113
  Пол:
  Женски
  Каква е состојбата на оваа професија во Македонија за време на пандемијата?
  Вашата плата.
  Условите за работа.
  Односот наставник-ученик, наставник - родител.
  Платформи за работа.
  Искуства.