Психолошки тест и тест за интегритет

Дискусија во 'Барање работа' започната од PeachGirl, 18 јули 2013.

 1. PeachGirl

  PeachGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.917
  Пол:
  Женски
  Не најдов ваква тема, а и досега не се отворила можеби заради тоа што овие тестови се воведени чинам пред не цела година или година. Дали некој од вас има полагано вакви тестови, како изгледаат, дали воопшто може претходно да се подготвиш за нив и сл. Ако некој има искуство нека пише. Благодарам.
  Поздрав
   
 2. Goddest

  Goddest Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  42
  Јас лично не сум полагала, но мајка ми да бидејќи таа е професор. Како што ми објасни, рече дека биле доста лесни, немало никаква потреба од подготовка, важно е твое размислување за поставената ситуација. Искрено глупости :lol:
   
 3. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.456
  Пол:
  Женски
  Малце офтопик сум*

  Да не му се наоѓа на некој линкче за да си направам психолошки тест онлајн?