Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пудинг

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 13 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.040
  Женски како се подготвува пудинг ?
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  20.002
  :tmi: Сериозна си?? :^) Имаш упатство на кесичката. И немаше потреба да отвараш тема за едно толку просто прашање.
   
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  20.203
  Допаѓања:
  177.524
  Пол:
  Женски
  Мислам дека дури има и тема за пудингов... оваа дупла ќе да е.
   
 4. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.040
  Не најдов ваква тема за жал...а итно мие
  А и упатствово не може да биде толку разбирливо како некој лично што ќе ми објасни ..
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
 6. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.040
  е фала се убив од барање и не најдов
  може сега клуч :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.