babylove овошни кашички

Пума

Дискусија во 'Мода и стил' започната од jagotka123, 15 април 2012.

 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.460
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Купувате ли облека марка пума со широко отворени очи затоа што од оваа марка има најмногу копии и дали сте задоволни со квалитетот.
   
 2. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Јас не купувам пума.Помили ми се адидас и најк :D
   
  На RedHeart му/ѝ се допаѓа ова.
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Кога бев 7-8 одд. имав патики од пума ( дали беа оргинал не знам со оглед на цената што ги купив , 1200 ден). Пума оргинал или не , јас си ги изнаносив и не ми се ни скинати само смалени за жал. Друго не ми текнува што сум купила од оваа марка.
   
 4. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  10.565
  Немав купено до сега ништо пума, си купув неќна во четвртокот патики. Оргинал или не незнам дали се пошто цената им беше 2600 кога ги донесоа есента, а сега ги намалија на 2000.
   
 5. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  293
  Само тренерки на маркава и ништо друго. :headbang:
   
 6. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.460
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Se soglasuvam
   
 7. Melany.Macedonia

  Melany.Macedonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  67
  абе овде неможеш да знаеш дали е фејк или не...
  имав патики ама ми се скинаја за 2-3 недели...
   
 8. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  19.354
  Пол:
  Женски
  Имав едни патики од Пума само, ги изнаносив, околу 3-4 години, не се ни скинаја, за жал ми се смалија, омилени ми беа, само нив си ги носев :)
   
 9. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
  Имам тренерки, ама оние од обични бутици се поквалитетни. И тоа 7.600! |(
  Не ми се свиѓа Пума.
   
 10. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  хахаха сигурно нема копиии во другите држави во оригиналните пробавници.
   
 11. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  8.906
  Пол:
  Женски
  Немам купено ништо од оваа марка. Искрено и не ми е гајле дали е фејк или не. Нека биде фејк, ама нека биде квалитетно. Веќе колку се квалитетни оние од 8.000, пфф.
  Не дека не ми се допаѓа маркава, ама посимпатични, помили и поактуелни ми се адидас, најк итн. ;)
   
 12. someone2

  someone2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2012
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  58
  се зависи до тебе ако не знаеш да чуваш патики сигурно ќе ги сокинеш :D
  и јас немам купено ништо од оваа марка но би сакала да купам :D
   
 13. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  јас вчера во бисер видов патики на пума 4.200 не се нешто ефтини ама изгледаа доста квалитетни и удобни!
   
 14. RedHeart

  RedHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  47
  Јас имам еден пар патики и толку. Повеќе ги сакам Адидас и Најк.
   
 15. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Сега си купив патики Пума ...и мислам дека се оригинални од причини шо фи купив од пеко 2500денари. ;)
   
 16. doll.a

  doll.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  571
  Допаѓања:
  277
  Пол:
  Женски
  Од Пума имам земено само тренерки а патики не зошто патики купувам или од Најк или Адидас :)
   
 17. Angel.Heart

  Angel.Heart Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  593
  Допаѓања:
  2.045
  Јас имам два пара патики Puma едните ми се пред три години, ги купив 4500д. си ги износив ептен и се како нови, а пред 1 год брат ми ми купи од Венеција 55Е и тие ми се супер. Задоволна сум ептен :)
   
 18. SuNsHiNe989

  SuNsHiNe989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  193
  Имам вакви ама знакот е циклама бојаи и се покажаа за парите.
   

  Прикачени фајлови: