1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во Америка за студенти

Дискусија во 'Канта' започната од Night.Star, 20 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  Планирам летово да заминам во Америка да работам, неколку мои другари отидоа ова лето, некои веќе се вратија а некои продолжија за уште еден месец. Ме интересира дали некој од вас има одено, што сте работеле, како со парите, дали сте или не сте задоволни, зошто, како...Поздрав! :d:

  П.С. Не најдов никаде ваква тема, ако има слободно кажете.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.