1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа во молови

Дискусија во 'На работното место' започната од GirlLove, 17 мај 2019.

 1. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  4.204
  Допаѓања:
  11.908
  Пол:
  Женски
  Кратко и јасно.
  Ваши искуства како вработени во некои од моловите:
  - City Mall
  - Ramstore Mall
  - Capitol Mall
  - Palma Mall ( Тетово)
  И други кои во моментов не ми текнуваат,ако постојат.