1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа и волонтирање

Дискусија во 'Барање работа' започната од hrizantema007, 25 декември 2012.

 1. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  25
  девојки,мене ме интересира една работа ...дали може некој истовремено да се води вработен,,,значи како ѓто се вработуваат сега партиски,,седи дома и зима пари..80% од плата,,,а исто и волонтира,...дали е ова законски оправдано или противзаконски,,,?мојата комшивка,така се вработи и она си волонтираше...и сега не знае дали да прекине со тоа или не?,,што мислите вие?
   
 2. lepa dama

  lepa dama Активен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво ако сте дома ако неможете да работите, ако ви се потребни дополнителни средства сега можете да ги добиете само со поминати неколку часа пред вашиот компјутер и верувајте оваа е вистинска работа не е трошење на вашето време, уште веднаш регистрирајтесе на следниот линк и уверете се сами.
  http://redr6931.xyz/5575089473967/