1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа преку Коузон

Дискусија во 'Барање работа' започната од bebaa, 17 април 2018.

 1. bebaa

  bebaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2011
  Пораки:
  2.627
  Допаѓања:
  4.516
  Пол:
  Женски
  Има ли некој што пратил cv и дали има некој што го викнаа на интервју за работа на бродоградилиште како пожарникар преку Коузон?