Работа со машински инжинер

Дискусија во 'Барање работа' започната од Westlife, 26 февруари 2013.

 1. Westlife

  Westlife Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  618
  Драги феминки побарав и немаше тема со вакво име.Доколку има а не сум видела добро слободно избришете ја темата.
  Доколку некој знај работа за машински инжинер би го замолил да пиши. :)
   
 2. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.746
  Допаѓања:
  86.867
  Па јас барем во огласите секојдневно гледам мин 1 за машински инженер.Прати ги и ќе најдеш ;)
   
 3. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.521
  Инженер