Работење на студентите во Америка или Германија преку лето

Дискусија во 'Канта' започната од bluberry, 28 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  308
  Дали имате вакво искуство?Преку која агенција одите?
  И кога е саемот на американските и германските работодавачи во македонија?
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.061
  Допаѓања:
  48.375
  Пол:
  Женски
  На SoulOfArt му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.