Работи што сакам да ги направам пред да умрам..

Дискусија во 'Канта' започната од House95, 19 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Не пронајдов ваква тема..а ако има слободно во канта :D

  Што сакате да направите пред да умрете.. :)
   
 2. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.564
  Допаѓања:
  2.858
  Пол:
  Женски
  Haus ima vakva tema 10 raboti sto sakam da gi napravam pred smrtta mislam deka se vikase
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.