1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Радовиш

Дискусија во 'Канта' започната од Summerlover, 2 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  Здраво!
  Ми треба мала помош да најдам едно лице. Значи, немам податоци за името ниту пак презимето, само знам во која компанија работи и дека е од Радовиш. Па, затоа ве молам сите оние кои сте од Радовш, пишете на чет.
  Имајте убав ден :)
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Па не сме детективи...мајкооооо... |( |(
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.