1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Разговори на форумот

Дискусија во 'Канта' започната од Mia.MGK, 10 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mia.MGK

  Mia.MGK Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Гледав дали има ваква тема и не наидов.Значи вака откако се зачленив на форумот почнаа и во лп да ми пишуваат некои машки членови заинтересирани за ''дружба'' ,дури добив и вулгарни пораки цитирам ''гледам сакаш да го пр*миш во га*ето ,ставив забрана за пораки освен за членовите кои ги следам.
  Што мислите за овие членови на форумот ? Дали и вие сте добиле некоја ваква порака?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.364
  Допаѓања:
  63.380
  Пол:
  Женски
  За жал постојат и такви. Нема што многу да се мисли за нив, веднаш треба да се пријават и ќе бидат банирани. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.