1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Разлетана коса

Дискусија во 'Канта' започната од LeaMarkovska, 25 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LeaMarkovska

  LeaMarkovska Активен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  shto da napravam za mojata kosa da ne leta? posle sekoe kapenje jas moram da ja peglam za da ne mi leta, sekoj sampon sto go imam koristeno za suva kosa ne pomaga! pomagajte, ova e seriozen problem
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.076
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.